1.  Zapraszam Parafian, dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz młodzież na Drogę Krzyżową w piątek po Mszy św. W niedziele po Mszy św. o godz. 9.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali.
  2. Rodzinom z Górzenka Dziękuje za ofiary na sprzątanie kościoła.
  3.  W czwartek został przewieziony do renowacji Ołtarz św. Rocha. Polecajmy Bogu dzieło renowacji chrzcielnicy i Ołtarza. Bóg zapłać za ofiary na ten cel.
  4. Bóg zapłać za ofiary wielkopostne: kwiaty do Grobu Pańskiego, ubezpieczenie kościoła i jałmużnę. Koperty na ten cel można zabierać z bocznego ołtarza M. Bożej.
  5. Różaniec oraz spowiedź święta codziennie od 17:30.
  6. Dziś po Mszach będzie można złożyć ofiarę do puszek na Polskich Misjonarzy.
  7. Rekolekcje Wielkopostne odbędą się od soboty 9.03 od niedzielnej Mszy św. do wtorku 12.03. Poprowadzi je dla nas ks. Łukasz Kręczyński – Proboszcz z Pogrzybowa.
  8. Za tydzień po Mszach u ministrantów będzie można kupić czekoladowe baranki wielkanocne po 8zł
  9. Jest  nowy Przewodnik katolicki” z książeczką na marzec, nowy „Opiekun”