OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  NA  25 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Msza św. odpustowa ku czci św. Mateusza będzie w poniedziałek 21.09. o godzinie 17:00. Uroczystej Mszy odpustowej będzie przewodniczył ks. bp. Łukasz Buzun, który udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej Parafii. Radę Parafialną proszę o asystę przy baldachimie, a Wspólnotę żywego Różańca i Ojców z Parafii przy sztandarach, oraz dziewczynki sypiące kwiatki.
  2. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej będzie w czwartek 24.09. o godzinie 19:00
  3. Są do nabycie nowe kalendarze diecezjalne w cenie 5 zł – cegiełka na WSD w Kaliszu.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na inwestycje w naszej Parafii.
  5. Na naszym cmentarzu został postawiony nowy krzyż cmentarny. Dziękuje Panom za pomoc w postawieniu krzyża. Pragnę podziękować wszystkim, którzy tak regularnie dbają o groby swoich bliskich.
  6. Dziękuje Rodzinom z Górzna za ofiary i za przygotowanie kościoła do niedzielnych Mszy świętych, od następnej niedzieli kościół przechodzi pod opiekę Mieszkańców Biniewa.
  7. Za tydzień w niedzielę 27 września nasza parafia przeżywać będzie dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu według wyznaczonego planu.

Po Mszy św., o 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu – adorują sąsiedzi Kościoła.

12:45 – Matki z Górzna.

13:30 – Matki z Górzenka.

14:15 – Matki z Biniewa.

15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

15.15 – Ojcowie z Górzenka.

16.00 – Ojcowie z Górzna,

16:45 – Ojcowie z Biniewa.

17:30 – Młodzież, która przyjęła Sakrament Bierzmowania,

18:15. Różaniec i zakończenie Adoracji.

Zachęcam, by dołożyć starań, aby w to niedzielne popołudnie znaleźć czas na osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.

• W tym tygodniu pamiętajmy w naszych modlitwach o młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania, oraz o dzieciach, które będą przeżywały swoją Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.
  • Życzę Wszystkim błogosławionego tygodnia. Ks. prob. Arkadiusz