Ogłoszenia parafialne na I Niedziele WIELKIEGO POSTU —  21.02.2021r.

1. W każdy piątek Wielkiego Postu jest Droga Krzyżowa po Mszy św. Zapraszam Parafian, dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz młodzież. W niedziele po Mszy św. o godz. 9.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali. Na bocznym ołtarzu M. Bożej są koperty na jałmużnę wielkopostną.
  2. Rodzinom z Górzenka dziękuję za ofiary na przygotowanie świątyni do niedzielnych Mszy świętych.
  3. W piątek na Drogę Krzyżową zapraszam młodzież klas 6,7. Po nabożeństwie spotkanie organizacyjne dla nich i Rodziców dotyczące sakramentu bierzmowania.
  4. Przyszła niedziela „Ad Gentes” to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.Po Mszach świętych zbierzemy ofiary do puszek na utrzymanie polskich misjonarzy pracujących w różnych częściach świata.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tace inwestycyjną.
  6. Tych, którzy chcą spędzić W.P ze Słowem Bożym, zapraszam na Spotkanie Biblijne w czwartek o godzinie 18:30 w salce parafialnej. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte N.T.
  7. W marcu w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu codziennie będą sie odbywać „Marcowe wieczory ze św. Józefem”, nabożeństwa przygotowujące do zawierzenia Kościoła i Narodu Polskiego św. Józefowi. W Nabożeństwach można będzie uczestniczyć osobiście lub poprzez posługę Radia Rodzina lub internetowej TV Dom Józefa.
  8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 1: Eryk Stanisław Wołkiewicz, kawaler, zam. Biniew i Ilona Agnieszka Dera, panna, zam. Szczurawice.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami winien poinformować Proboszcza miejsca.

• Z prasy katolickiej polecam nasze diecezjalne czasopismoOpiekun” dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”