Ogłoszenia parafialne na UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO —  16.05.2021r.

1. Przeżywamy dziś w Parafii Niedzielę Powołań. Klerykowi Konradowi dziękujemy za obecność i świadectwo o powołaniu. Życzymy Jemu I całej Wspólnocie Seminaryjnej błogosławieństwa Jezusa Dobrego Pasterza.
  2. Nabożeństwa majowe w tygodniu po wieczornej Mszy św. w niedzielę po Mszy o 9:00. Zapraszam na Nabożeństwa oraz niedzielne Msze święte młodzież, dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tace inwestycyjną i za ofiary składane przed kościołem na kleryków naszej diecezji.
  4. W tym tygodniu zakończymy montaż nowego ogrodzenia na cmentarzu. Dziękuje Panu Czesławowi za wykonanie i montaż nowej szafy do zakrystii na szaty liturgiczne dla księży i ministrantów.
  5. Rade Parafialną zapraszam na spotkanie w piątek o 19:00.
  6. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w Niedzielę-30 maja o godz. 11:00. Do 1 Komunii przystąpi 8 dzieci. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  7. Rodziców Dzieci klas 2 zapraszam na spotkanie za tydzień po Mszy o 11:00 w/s przygotowania kościoła
    i terenu wokół na Uroczystość Pierwszej Komunii.
  8. Rodzinom z Górzna dziękuje za ofiary i przygotowanie kościoła do niedzielnych Mszy świętych.
  9. Z pracy katolickiej polecamy „Opiekuna” „ Gość Niedzielny” Przewodnik Katolicki”
  10. Od poniedziałku do piątku o 16:30 Różaniec i Spowiedzi św.
PDF Embedder requires a url attribute